Megoldásra vár

Sérült oszlop

FRISSÍTÉS 2024.02.06

BDK válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik."

--------

FRISSÍTÉS: 2024.01.15.
Budapest Közút válasza:
"A tárgyi oszlopot nem Részvénytársaságunk helyezte ki, azt nem üzemelteti. Kérjük , hogy az oszlop helyreállításával kapcsolatban a közvilágítást üzemeltető céget keressék meg."

Megsérült a KRESZ tábla oszlopa.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Kossuth Lajos u. 10

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Beck Melinda vissza szeretné hívni az üzenetet: "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00136776".
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A tárgyi bejelentéssel kapcsolatban – a Budapest Közút Zrt-től kapott információ alapján – tájékoztatjuk Önöket, hogy időközben a kandeláber melletti védőcső javítása is megtörtént.

    Üd
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A tárgyi bejelentéssel kapcsolatban – a Budapest Közút Zrt-től kapott információ alapján – tájékoztatjuk Önöket, hogy időközben a kandeláber melletti védőcső javítása is megtörtént.

    Üd
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor most a közút az illetékes? Vagy a bdk?
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. A besorolás rendjét jelző táblát áthelyeztük a kandeláberre.
    A kandeláber melletti védőcső és a benne lévő kábelek javítása érdekében felszólítottuk az ille
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 100015 /2024-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentésben szereplő oszlop fővárosi területen található, a táblát nem az V. kerület helyezte ki.

    Üdvözlettel,
    [varosuzemelteto logo_email]
    1051 Budapest, Nádor u. 36.
    Tel.: +
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.01.15. Budapest Közút válasza: "A tárgyi oszlopot nem Részvénytársaságunk helyezte ki, azt nem üzemelteti. Kérjük , hogy az oszlop helyreállításával kapcsolatban a közvilágítást üzemeltető céget keressék meg." Megsérült a KRESZ tábla oszlopa."-ról "FRISSÍTÉS 2024.02.06 BDK válasza: "Tájékoztat...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Megsérült a KRESZ tábla oszlopa."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.01.15. Budapest Közút válasza: "A tárgyi oszlopot nem Részvénytársaságunk helyezte ki, azt nem üzemelteti. Kérjük , hogy az oszlop helyreállításával kapcsolatban a közvilágítást üzemeltető céget keressék meg." Megsérült a KRESZ tábla oszlopa."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A tárgyi oszlopot nem Részvénytársaságunk helyezte ki, azt nem üzemelteti. Kérjük , hogy az oszlop helyreállításával kapcsolatban a közvilágítást üzem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére