Megoldott

Új gyalogosátvezetésre parkolnak rendszeresen

Kedves Járókelő!

A 13. kerületben a Gergely Győző utcában kiépült egy új, kiemelt gyalogosátvezetés, ami nagyon szuper és örömteli és fontos lépés az élhetőbb város érdekében.

Viszont rendszeresen parkolnak ott autók, hiába a felfestés. Táblával nincs megerősítve a megállni tilos, nem 100%-ig egyértelmű, hogy oda nem szabad állni, de nyilvánvalóan szembemegy az építtető szándékával, ha ott autó parkol.

Fontos lenne valamilyen, akár ütemezett megoldás a probléma kezelésére.
Egyszerű lépés lehetne a folyamatos közterület-felügyelői ellenőrzés (jelenleg a közterület-felügyelők csak továbbhajtanak az itt parkoló autók mellett).
Ezen felül pedig egyértelműsíteni kellene megállni tilos táblával, hogy ezen a 2-3 méteren tilos megállni.
Végül ezt valamilyen akadállyal (pl. elhajló oszlop, parkolásgátló oszlop, stb.) kellene megerősíteni.

Kérjük a közútkezelő szíves intézkedését.

Köszönettel:
István

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Gergely Győző u. 9

Hozzászólások

  • K Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy értem jobb lenne egyértelművé tenni a helyzetet, hogy ne legyenek pl. ilyesmi helyzetek: https://totalcar.hu/magazin/kozelet/2023/06/16/olvasoi-level-ellentetes-jelentesu-kozuti-jelzotablak.-melyik-az-iranyado-/
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Mert az utána lévő Várakozni tilos tábláig tart a hatálya.
  • K Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    A jobb oldali megállni tilos táblának miért nincs hossz-korlátozása?
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Frenyó István Henrik!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legye...
  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    bejelentő visszajelzése alapján
  • Frenyó István Henrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Az új táblák.
  • Frenyó István Henrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük!
    Ki is került 2 megállni tilos tábla. :-)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a jelenlegi jogszabályi környezetben szükséges a forgalomtechnikai kialakítást
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Frenyó István Henrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rakodási terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére