Megoldásra vár

Úttest bemélyedése

A Haller utca/Soroksári út (2 villamos Soroksári úti megálló) á Soroksári úti úttest az átkelőn bemélyedt.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 34

Hozzászólások

  • Keresztes Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár Május
  • Keresztes Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldasra vár
  • Keresztes Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Keresztes Norbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyobb úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Budapest Közút
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére