Megoldott

Elhagyott buszos tábla

Elhagyott buszos tábla hever az Astorián, a Múzeum krt. - Rákóczi út sarkán a kerékpáros lámpánál. Kérem begyűjteni vagy visszaszerelni a helyére.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Budapest

Hozzászólások

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Közben rájöhettek, hogy a tábla nem is oda való, mert leszedték. :)
  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Feltették ide. Megoldva.
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A tábla elszállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnika
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöld nem világít

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Arena Mall bevásárlóközpont (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ismét fordulnak el a táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Vajda Péter utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kidőlt forgalmi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőbányai út / Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére