Megoldott

Faültetés

XXII. Mária Terézia utca mellett lehetne fákat ültetni a villamosvégállomás után kifelé a fotón jelzett helyen?

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Mária Terézia u. 60

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a bejelentésben megjelölt terület a Fővárosi Önkormányzat beruházása keretében a közelmúltban jelentősen átépült. A kivitelezés során több fát is pótoltak.
    Az é...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területnek csak egy kis része van a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában, amely szakasz a közműterheltség miatt nem beülteth...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Térdig érő fű és gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Háros utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére