Megoldott

Kifakult tábla

FRISSÍTÉS 2024.03.26

Budapest Főváros Önkormányzat válasza:
"A bejelentéshez csatolt fotón alapján az azon lévő táblák a bejelentés állításával szemben nem rozsdásak vagy kopottak, így funkciójukra ellátására alkalmasak.

A térfigyelő kamera működéséről tájékoztató táblák kihelyezése és karbantartása a kamerát működtető közterület-felügyeletek vagy rendőrkapitányságok kötelezettsége, ezért azok állapotával kapcsolatban az adott kamerát működtető szervnél lehet panaszt tenni. Egy adott kamera működtetőjét a helyszín szerinti kerület, illetve a Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság vagy a Budapesti rendőrfőkapitányság honlapján az általuk működtetett kamerákról kötelezően nyilvánosságra hozandó lista alapján lehet megállapítani."
------

FRISSÍTÉS 2024.02.27

XI. kerület válasza:
" bejelentésben szereplő helyszín kezelője a BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt, ezért a bejelentés illetékességből részére megküldésre került"

-------------

FRISSÍTÉS: 2024. 02. 26

Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő tábla karbantartásában Társaságunk nem illetékes."

--------------

FRISSÍTÉS 2024. 01. 08.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:

Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésében szereplő tábla nem közúti jelzőtábla (KRESZ-tábla). Karbantartásával, üzemeltetésével kapcsolatban Részvénytársaságunk nem illetékes.

_____________________

Kérem, cseréljék a képen látható rozsdás/kopott táblát!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Műegyetem rkp. 5

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.02.27 XI. kerület válasza: " bejelentésben szereplő helyszín kezelője a BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt, ezért a bejelentés illetékességből részére megküldésre került" ------------- FRISSÍTÉS: 2024. 02. 26 Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió válasza: "Tájékoztatjuk, ho...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    A bejelentéshez csatolt fotón alapján az azon lévő táblák a bejelentés állításával szemben nem rozsdásak vagy kopottak, így funkciójukra ellátására alkalmasak.

    A térfigyelő kam
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 146138 /2024-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024. 02. 26 Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő tábla karbantartásában Társaságunk nem illetékes." -------------- FRISSÍTÉS 2024. 01. 08. BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésében szereplő tábla nem...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024. 01. 08. BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésében szereplő tábla nem közúti jelzőtábla (KRESZ-tábla). Karbantartásával, üzemeltetésével kapcsolatban Részvénytársaságunk nem illetékes. _____________________ Kérem, cseréljék a képen látható rozsdás/kopott táblát!"-...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő tábla karbantartásában Társaságunk nem illetékes.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, cseréljék a képen látható rozsdás/kopott táblát!"-ról "FRISSÍTÉS 2024. 01. 08. BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésében szereplő tábla nem közúti jelzőtábla (KRESZ-tábla). Karbantartásával, üzemeltetésével kapcsolatban Részvénytársaságunk nem illetékes. ___________________...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésében szereplő tábla nem közúti jelzőtábla (KRESZ-tábla). Karbantartásával, üzemeltetésével kapcsolatban Részvénytársas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Zebra létesítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Sírkert út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett piros

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére