Megoldott

Járdán parkolás - ismét

Anonim Járókelő

Eddig a hirdetőtábla előtt álltak autóval, nehogy gyalogolni kelljen a ház mögötti parkolóból (bár van hátsó kapu is és hely is). Viszont végre nagyon helyesen lepollerezték a járda szélét. Mostanra rájöttek páran, hogy akad még szabad hely. A régi helyen még látszik az olajfolyás. Itt ne várják meg.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Leányka u. 32

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Leányka utcai hosszú ház előtt is az úttesten áll meg a mentp, ha kell. Nem kisebb a forgalom ott sem az úttesten.
    Itt viszont rendszeres a parkolás. És ugyanezeket a köröket futotta le az önkormán...
  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerületi Polgármesteri Hivatal válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük a bejelentést! A Leányka utca 32. szám előtti közterületen, járdán való várakozás tettenérése érdekében a közterület-felügyelők többször ellenőrizték. Az ellenőrzések sor...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor egészítsük ki ezzel a képpel és legyen ez a szöveg:
    "Eddig a hirdetőtábla előtt álltak autóval, nehogy gyalogolni kelljen a ház mögötti parkolóból (bár van hátsó kapu is és hely is). Viszont vég...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    A vélhetően gazdátlan roncs jármű befogadható, mivel hosszabb ideje tartó közterületi problémát okoz.
    Az állandó tilosban parkolás jelensége is befogadható, hiszen egy visszatérő problémát okoz....
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Amikor kaptok egy lejárt műszakis kocsiról bejelentést az is konkrét járműről szól...
    De bármilyen rendszámos kocsival ugyanez a helyzet.
  • Tar Julcsi hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Ahogy írtam is, a problémát más módon is van lehetőség megoldani.
    Saját (ÁSZF-ben olvasható) szabályzatunk szerint azért nem fogadunk be konkrét járművekről szóló bejelentést, mivel a bejelenté
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Konkrét gépjármű? Rendszám nélkül ez csak egy Audi, amiből van a környéken 5 másik.
    Ezzel hozzájárultok egy probléma fennmaradásához. Ami pont ellentétes az oldalatok céljával.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy használtad az oldalunkat. Bejelentésedet azonban hamarosan sajnos töröljük, mert konkrét gépjárművekről szóló bejelentést az oldalon nem teszünk közzé. Hasonló esetben érdemes a
    ...
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    7
    Megoldásra vár
    7

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Katona utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kereszteződés, garázskihajtó beparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    III. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rendszám nélküli autó a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére