Megoldásra vár

Elzárt járdarész

FRISSÍTÉS: 2024.01.22

V. kerület Belváros Lipótváros válasza:
,,A bejelentésben szereplő hulladéktárolókat a társasház és az ott található szórakozóhely helyezi ki, nem az V. kerület.
A problémát jeleztük feléjük, a megoldásban nem vagyunk illetékesek."

-----

Rendszeres probléma, hogy a Budapest, Szent István krt. 11 (DM) előtti járdarészen nagy kukákat tárolnak minden héten többször. Este, és a reggeli órákban is akadályozza a közlekedést, büdös és indokolatlan. Minden bizonnyal a szomszédos szórakozó hely hulladékgyűjtői. Kérjük szíves segítségüket, hogy ne ott tárolják a kukákat.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szent István krt. 11

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    A kerület tájékoztatása szerint a problémát jelezték az illetékes szórakozóhely részére.
    Amennyiben a jövőben is úgy látod, hogy visszatér a nemkívánt állapot, kérlek jelezd azt felénk kommentbe...
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Rendszeres probléma, hogy a Budapest, Szent István krt. 11 (DM) előtti járdarészen nagy kukákat tárolnak minden héten többször. Este, és a reggeli órákban is akadályozza a közlekedést, büdös és indokolatlan. Minden bizonnyal a szomszédos szórakozó hely hulladékgyűjtői. Kérjük szíves segítségüket, hogy ne ott tár...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentésben szereplő hulladéktárolókat a társasház és az ott található szórakozóhely helyezi ki, nem az V. kerület.
    A problémát jeleztük feléjük, a megoldásban nem vagyunk ille
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet"-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Patkány tetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vigadó tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére