Megoldott

Szemétkupac a bringaút mellett, újra.

FRISSÍTÉS: 2024.01.22.
Bejelentő visszajelzése:
A szemét kupac megint elkezdett hízni.

Ettől a sablon szövegtől a rendszeresen használt illegális szemétlerakat nem fog megszűnni, érdemi lépéseket várnánk (ha kell, minden héten be fogom ezt jelenteni egészen addig, amíg nem számolják ezt fel...):
--------------
FRISSÍTÉS: 2024.01.15.
FKF válasza:
"Tisztelt Bejelentő!
Köszönjük megkeresését.
Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen engedély nélkül lerak, elhelyez, vagy nem a kijelölt lerakóhelyen rak le vagy helyez el, szabálysértést követ el, melynek büntetése hatósági eljárás megindulása esetén 150.000 Ft-ig terjedhet. Az ilyen szabálysértést elkövetőkkel szemben az illetékes hatóságok jogosultak intézkedni. Ezzel kapcsolatos bejelentését az alábbi linken található elérhetőségek valamelyikén teheti meg: http://www.fori.hu/felugyeletek-hirei

Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió"
---------------
Frissítés:2024.01.10.
Válasz:" Nem Csepeli Városgazda Hulladékkezelési csoportjának a hatáskörébe tartozik. Észrevételével forduljon bizalommal a BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársasághoz"
________

A hely egy "rendszeresített" szemétlerakónak tűnik, ismételten tele van szeméttel...

Ha felszámolni nem tudják az illetékesek, akkor legyen olyan kedvesek rendszeresen takarítsák a helyet, mert hányinger, ahogy ez a rész kinéz...

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 4

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink ismételten elszállították a területről.

    Tájékoztatjuk továbbá, hogy Társaságunk nem rendelkezik hatósági j
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés:2024.01.10. Válasz:" Nem Csepeli Városgazda Hulladékkezelési csoportjának a hatáskörébe tartozik. Észrevételével forduljon bizalommal a BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársasághoz" ________ A hely egy "rendszeresített" szemétlerakónak tűnik, ismételten tele van szeméttel.....

  • eltávozott/lelépett felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemét kupac megint elkezdett hízni.

    Ettől a sablon szövegtől a rendszeresen használt illegális szemétlerakat nem fog megszűnni, érdemi lépéseket várnánk (ha kell, minden héten be fogom ezt jelente
    ...
  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "A hely egy "rendszeresített" szemétlerakónak tűnik, ismételten tele van szeméttel... Ha felszámolni nem tudják az illetékesek, akkor legyen olyan kedvesek rendszeresen takarítsák a helyet, mert hányinger, ahogy ez a rész kinéz..."-ról "Frissítés:2024.01.10. Válasz:" Nem Csepeli Városgazda Hulladékkezelési csoportjának ...

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés nevét "Szemétkupac a bringaút mellett, újra"-ról "Szemétkupac a bringaút mellett, újra."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/67/1/2024/V4 Ügyintéző: Kováts Péterné

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő területen el
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • eltávozott/lelépett felhasználó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fenyőfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére