Megerősítésre vár

A Dankó utcai forgalomcsillapítás megrongálódott infrastruktúrája

FRISSÍTÉS 2024.01.04.
BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:

"A tárgyi bejelentésben szereplő eszközöket nem Társaságunk üzemelteti. Javasoljuk a VIII. kerületi Önkormányzat felé továbbítani a kérést."

-----------------------

ld. a képeket a Dankó utca és Magdolna utca kereszteződéséről

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Dankó u. 24

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a megkeresést.

    A javítás érdekében a szükséges lépéseket megtettük.

    Kérjük szíves türelmüket.

    Tisztelettel:

    JGK Zrt.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "ld a képeket a Dankó utca és Magdolna utca kereszteződéséről"-ról "FRISSÍTÉS 2024.01.04. BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza: "A tárgyi bejelentésben szereplő eszközöket nem Társaságunk üzemelteti. Javasoljuk a VIII. kerületi Önkormányzat felé továbbítani a kérést." ----------------------- ld. a képeket a Dankó...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyi bejelentésben szereplő eszközöket nem Társaságunk üzemelteti. Javasoljuk a VIII. kerületi Önkormányzat felé továbbítani a kérést.

    Üdvözlette
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszedett poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Magdolna utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Veszélyesen kiszakadt korlátoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Pollack Mihály tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére