Megoldásra vár

Kátyú a zebrán

Anonim Járókelő

kátyú a zebrán

Botlás és balesetveszélyes

Kérjük a javítást

József krt Baross u sarka

Budapest, 32th Square, 1082 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Harminckettesek tere 2

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs véáltozás
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement kátyús úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsüllyedt elzárófedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére