Megoldott

Sérült doboz

Megsérült a távközlési doboz.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 107

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Vodafone vagy Digi.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült fedlap a Rákóczi térnél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Szigony utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Futó utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére