Megoldott

Javítandó táblák az Erkel Színház előtt

Az Erkel Színház főbejárata előtti egyik zebránál, a Luther utca–Bezerédj utca sarkon több javítandó közlekedési táblát láttam:
1.) sérült, kidöntött-megdöntött táblákat;
2.) valamint egy, a járda fölött fejmagasságban, balesetveszélyesen elhelyezett gyalogátkelőhely-táblát.

Utóbbi is deformált, valószínűleg már nekiütköztek gyalogosan, rolleron vagy kerékpárral.

Szeretném kérni a táblák javítását, megfelelő magasságba emeléssel a balesetveszély kiküszöbölését. (A vonatkozó jogszabály tudomásom szerint járda fölötti táblára 2 méter 25 centis minimális magasságot ír elő.)

Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Luther u. 3

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Frank E.!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen...
  • Frank E. hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendben vannak már a táblák.
    Köszönjük a rendezést – és a közvetítést!
  • Frank E. visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Frank E. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöld nem világít

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Arena Mall bevásárlóközpont (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ismét fordulnak el a táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Vajda Péter utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kidőlt forgalmi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőbányai út / Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére