Válaszra vár

Kidőlőfélben lévő fa - már kidőlt fák tömkelege

FRISSÍTÉS 2024. 01. 19.

XIV. Kerület Zugló Önkormányzata válasza:

A XIV. kerület Mexikói út 41/b. számmal szemben, az út szélén álló megdőlt fa kivágását, valamint a 40/b. számmal szembeni kidőlt fa elszállítását a Zuglói Zrt. elvégezteti. A A Társaság feladatkörébe kizárólag az önkormányzati tulajdonú közterületen, közvetlenül az út szélén álló sorfák fenntartása tartozik.

A vasúti töltés oldalán lévő fák karbantartása a MÁV-START Zrt. illetékessége, javasoljuk a bejelentést a Társasághoz továbbítani!

_____________________

FRISSÍTÉS 2024.01.04.

Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió válasza:

"Tájékoztatjuk, hogy a Mexikói út körvasútsor felé eső rézsűn található zöldfelülete az Egressy út - Thököly út közötti szakaszon a kerületi önkormányzat kezelésébe tartozik, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek."

_____________________

A Mexikói úton, a töltés oldalán a nyári, őszi nagy viharok eredményként sorra dőltek ki az itt élő kisebb-nagyobb fák, bokrok. Emellé a környéken összegyűlt ágakat is idehordák a lakók - mintha ez egy gyűjtőhely lenne - így ez a hely már nem annyira vasúti töltésnek, inkább egy elhagyatott őserdőnek néz ki. A probléma végig fennáll a Thököly úttól az Egressy útig. Itt most két kardinálisnak tűnő helyet fényképeztem le, jelöltem be.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 40c

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 135801 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült észrevételt a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 135801 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült észrevételt a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 135801 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült észrevételt a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 135801 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült észrevételt a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 135801 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült észrevételt a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.01.04. Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a Mexikói út körvasútsor felé eső rézsűn található zöldfelülete az Egressy út - Thököly út közötti szakaszon a kerületi önkormányzat kezelésébe tartozik, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00135801 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A XIV. kerület Mexikói út 41/b. számmal szemben, az út szélén álló megdőlt fa kivágását, valamint a 40/b. számmal szembeni ki
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "A Mexikói úton, a töltés oldalán a nyári, őszi nagy viharok eredményként sorra dőltek ki az itt élő kisebb-nagyobb fák, bokrok. Emellé a környéken összegyűlt ágakat is idehordák a lakók - mintha ez egy gyűjtőhely lenne - így ez a hely már nem annyira vasúti töltésnek, inkább egy elhagyatott őserdőnek néz...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Mexikói út körvasútsor felé eső rézsűn található zöldfelülete az Egressy út - Thököly út közötti szakaszon a kerületi önkormányzat kez...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt tuja.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cinka Panna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére