Válaszra vár

Veszélyes kidőlt fa

FRISSÍTÉS 2024. 01. 19.

XIV. Kerület Zugló Önkormányzata válasza:

Munkatársaink helyszíni szemléje és a rendelkezésünkre álló fakataszteri nyilvántartás alapján a problémát nem közterületi fa okozza.
A bejelentésben szereplő terület tulajdonosa és kezelője nem önkormányzatunk és nem az önkormányzat közszolgáltató társasága üzemelteti.
A vasúti töltés a MÁV-START Zrt. kezelésében van, javasoljuk a bejelentést a Társasághoz továbbítani!
_____________________

FRISSÍTÉS 2024. 01. 04.

Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió válasza:

"Tájékoztatjuk, hogy a Mexikói út körvasútsor felé eső rézsűn található zöldfelülete az Egressy út - Thököly út közötti szakaszon a kerületi önkormányzat kezelésébe tartozik, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek."

_____________________

A Mexikói úton, a töltés oldaláról már hetek óta belelóg az úttestbe egy kidőlt fa. Elég veszélyes, főleg sötétben váratlanul belehajthat egy autó, mert nem lehet látni a sötétben a kilógó ágakat. Sürgősen el kéne szállítani, mielőtt balesetet okoz!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 42a

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 135800 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült észrevételt a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.01.04. Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a Mexikói út körvasútsor felé eső rézsűn található zöldfelülete az Egressy út - Thököly út közötti szakaszon a kerületi önkormányzat kezelésébe tartozik, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00135800 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Munkatársaink helyszíni szemléje és a rendelkezésünkre álló fakataszteri nyilvántartás alapján a problémát nem közterületi fa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "A Mexikói úton, a töltés oldaláról már hetek óta belelóg az úttestbe egy kidőlt fa. Elég veszélyes, főleg sötétben váratlanul belehajthat egy autó, mert nem lehet látni a sötétben a kilógó ágakat. Sürgősen el kéne szállítani, mielőtt balesetet okoz!"-ról "FRISSÍTÉS 2024.01.04. Budapesti Közművek FŐKER...

  • arozsas Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Közben valaki lefűrészelte a kilógó ágat, így már nem nyúlik le az úttestre. De a száraz ágak tömkelege még ott éktelenkedig.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Mexikói út körvasútsor felé eső rézsűn található zöldfelülete az Egressy út - Thököly út közötti szakaszon a kerületi önkormányzat kez...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt tuja.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cinka Panna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére