Megoldásra vár

Nincs járda

A jelzett helyen az oszlop ki lett döntve, itt a két sor térkő (amely a járdát helyettesíti) nincs befejezve, derékszögben elfordul, megszűnik. Térkő szegélye bokatörésekre alkalmas, keskeny és egy helyen bokor is szűkíti.
Kérem tegyenek ide megfelelő szélességű és minőségű járdát!
Előre is nagyon szépen köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Anna u 18

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindhárom probléma még folyamatban van, megoldásra vár.
  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes visszajelzése szerint.
    Köszönjük az együttműködést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A bejelentésben ábrázolt behajtást gátló oszlop helyreállítását kollégáink 2024. április hónapban elvégzik.
    A járdaburkolat meghosszabbítását és a jelzett bokor melletti szélesíté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A bejelentésben ábrázolt behajtást gátló oszlop helyreállítását kollégáink 2024. április hónapban elvégzik.
    A járdaburkolat meghosszabbítását és a jelzett bokor melletti szélesítés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Desire path

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Savoyai Jenő tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    munkagépektől megsüllyed járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pannónia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lépcső balesetveszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére