Megoldott

Eldugult csatorna lefolyó

A jelölt helyen (Bp. 22. ker., Batthyány és Virágoskert utcák kereszteződésében lévő zebra esőben járhatatlan, mert a tövében lévő lefolyó el van teljesen dugulva, és pont oda lejt az út. A zebrán lévő tócsát kerülgetniük kell a szomszédos iskolába igyekvőknek a sűrű autóforgalomban.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Virágoskert u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Tamás!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Forgó Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Kitisztították a lefolyót. Következő nagyobb esőnél kiderül, milyen eredménnyel.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tisztelt Forgó Tamás Úr!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott címen társaságunk nem
    üzemeltet csapadékvíz-elvezető rendszert, ezért a probléma megoldása
    érdekében nem áll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Forgó Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás csatornafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Anna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Akna mellett lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rozsdás szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Tóth József utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére