Megoldott

Fa gondozása

FRISSÍTÉS 2024.01.04.
Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió válasza:

"Tájékoztatjuk, hogy a Vécsey utca nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek."

----------------

Jelzett helyszínen lévő szép platánfa mellett oldalhajtások jelentek meg, amik nem túl mutatósak, és belógnak a járdára is.

Kérjük az Illetékest, hogy amikor lehetséges, gondozza a fát és környékét!

Pontos helyszín:
47.50505123733054, 19.049691761132603

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Vécsey u. 1

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető válasza alapján
  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az oldalhajtásokat kertész kollégáink eltávolították.

    Üdvözlettel,
    [varosuzemelteto logo_email]
    1051 Budapest, Nádor u. 36.
    Tel.: +36 1 327 7450

    Ezen üzenet és annak bármely csa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő szép platánfa mellett oldalhajtások jelentek meg, amik nem túl mutatósak, és belógnak a járdára is. Kérjük az Illetékest, hogy amikor lehetséges, gondozza a fát és környékét! Pontos helyszín: 47.50505123733054, 19.049691761132603"-ról "FRISSÍTÉS 2024.01.04. Budapesti Közművek FŐKERT ...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Vécsey utca nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budapesti Közm...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Szemere utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    hányzó fa - Budapest, Hold u. 21,

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Hold utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3 hiányzó fa - Hold u. 19, 1054 Budapest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Hold utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére