Válaszra vár

Szemét és falevél a járda mellett

A Váradi u. 15. kormányhivatal mellett a járda mentén végig eltakarításra vár a lehullott falevél és szemét.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Váradi u. 15

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Státusz: Lezárt, megoldott
    Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a Polgármesteri Hivatal Hatósági Osztályának hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Közterületre lerakott zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Sereg utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közegészségügyi probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemétlerakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fischer Péter
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére