Megoldott

Lelógó kábelek a metrókijáratnál

FRISSÍTÉS: 2024.02.02

A BKK válasza:
,,Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékesként szóba jöhető társaságoknak (BKV Zrt. és Budapest Közút Zrt.), azonban mindkét Társaság arról tájékoztatott, hogy a jelzett terület nem tartozik a kezelésük alá."

-----

Az Újpest-Városkapu metróállomásnál (egészen pontosan a déli irányú perontól az autóbusz-pályaudvar felé haladva) látható a lefényképezett törött kijelző. Kábelek lógnak le róla. Szeretném kérni minél hamarabbi javítását, az esetleges áramütési veszély elhárítását. Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Újpest-Városkapu

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a Közterület-felügyelet felszólította az üzemelteltetőt a hiba kijavítására. Visszajelzésük szerint a hiba kijavításra került.

    köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Újpest-Városkapu metróállomásnál (egészen pontosan a déli irányú perontól az autóbusz-pályaudvar felé haladva) látható a lefényképezett törött kijelző. Kábelek lógnak le róla. Szeretném kérni minél hamarabbi javítását, az esetleges áramütési veszély elhárítását. Köszönettel"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.02....

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0056851/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00135360

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékesként szóba jöhető társaságoknak (BKV Zrt....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/135360/lelogo-kabelek-a-metrokijaratnal/hivatal
    bejelentésben szereplő ÚJPEST-VÁROSKAPU műtárgy üzemeltetése, fenntartása nem tartozik a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Frank E. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Betört portál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vocskó György
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Hollán Ernő utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Otthagyott nagyméretű tárgy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Tisza utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére