Megoldott

Sértő, törvényellenes firkák szemeteseken (és néha padokon is)

Csak a Margitszigeten évek óta, a civil lefestések ellenére is, újból és újból megjelennek idegenellenes, gyűlületkeltő feliratok hol szemetesedényeken, hol padokon, és mindig ugyanazzal a kézírással.
Emberekkel beszélgetve tudom, hogy a városban máshol is megjelennek hasonló feliratok, és a kézírás mindig ugyanaz. Lehetne-e, a lefestéseken túl fellépni, megkeres/tet/ni a személyt, aki ezt műveli??? (Szerintem a törvény büntetni írja elő ezt a cslekményt...)

Probléma helyszíne
G3H2+6C Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink eltávolították a firkákat.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterülete
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy amennyiben az időjárás lehetővé teszi, eltávolítjuk a firkákat. A munkálat elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel: Budapesti...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Judit Pető hozzászólt a bejelentéshez.

    Van még más kép is:
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Judit Pető bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére