Megoldott

Süllyedő díszburkolat

Anonim Járókelő

Reitter F-Kisgömb utca sarkán a vizes fedlap körül folyamatosan süllyed a járda díszburkolata már hónapok óta.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megszüntették a süllyedést.
  • Fővárosi Vízművek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 100001837059

    Tisztelt Helembai Mihály!

    Hibabejelentését illetékes munkatársainkhoz továbbítottuk, a kivizsgálásig és az esetleges hiba javításáig szíves türelmét kérjük.

    Bejelentését...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szerkesztőség!

    Köszönöm levelét, amelyet elektronikus úton juttatott el hozzánk.
    Tájékoztatom, hogy a Reitter Ferenc utca 17. szám előtt a víztolózár körül
    megsüllyedt járdaburkolat javítása
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    ledöntött poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére