Megoldásra vár

veszélyes járda, kimozdult betonelem

A betonelemekből álló járdán egy elem úgy megemelkedett, hogy balesetveszélyessé vált (ismerős elesett itt).

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hunyadi u. 25

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Státusz: Lezárt, megoldott
    Tisztelt Járókelő! A jelzett járda javítását a téli üzemeltetési időszak (november 15. – március 15. között az anyagnyerőhelyek zárva tartanak) után fogjuk m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Barát Éva bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú járda szakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére