Megoldott

Szarvascsárda téri villamos megálló tele szeméttel

Anonim Járókelő

Sajnos mostanaban eléggé elhanyagolt a megálló és a környéke, pedig itt van a szépen felújított rendőrség is mellette.
Jelenleg tele van szeméttel és kutya ürülékkel a megálló.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Üllői út 440

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0055784/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00134957

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban az illetékes BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájékozta
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betontörmelék közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Közraktár utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére