Megoldott

Kitört és eltűnt kutyaürülékgyűjtő

A Visegrádi és a Gyöngyház utca sarkán, az Észak felé eső sarkon 2 hete megdőlt, mára kitört és eltűnt egy kutyaürülékgyűjtő szemetes-edény. Hűlt helyét lefényképeztem.
Ami nagyobb probléma, hogy amikor a szemközti sarkon lévő hasonló edény is eltűnt, a 2022.március 26-án bejelentetésemet egy év múlva sikertelenként kellett lezárni. Így most egy nagyon sűrűn kutya-lakta környéken hosszú szakaszon nincs hova dobni a felszedett végterméket !!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Gyöngyház u. 1

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Judit Pető hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, láttam, köszönöm a gyors intézkedést.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a kutyaürülékgyűjtő szemetes-edényt december 21-én visszahelyezték.

    Köszönöm,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Judit Pető bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére