Megoldatlan

Utcasarkon hiányzó információs utcanévtábla

A Váci út és a Katona József utca sarkán nincs/hiányzik a Váci út 4 - 6-ot jelző tábla. Egy másik bejelentésem kapcsán derült ki ez, a hiányt kicsit nehéz lefényképezni, de megpróbáltam.:)

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 6

Hozzászólások

  • Judit Pető hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban, hosszas keresés után (holott naponta járok arra) sikerült megtalálni a táblát. A harmadik képen az látszik, hogy a mertófeljárótól vagy a Katona József utcáról kikanyarodva az új banki tábla...
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy az épület adottságai miatt a tábla a saroktól pár méterre található. Pótlásra
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Judit Pető bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfoglalt közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Gogol utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Átlyukadt virágtartó oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére