Megoldott

Gyanús táblakihelyezés

Anonim Járókelő

A két nemrég kikerült megállni tilos tábla eléggé házi megoldással lett kihelyezve. Szeretném ha kiderülne, hogy szabályszerűen lettek-e kihelyezve.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Virág Benedek u. 1

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Tájékoztatjuk hogy a táblát a KÖZÚT tette ki, szabályos.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a Virág Benedek utca 1-11 számok között a "Megállni tilos" jelzőtáblákat társaságunk helyezte ki a kerületi Önkormányzat kérésére, a hulladékszállítás biztosít
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barotai Csaba
    Illetékes: Budapest Közút
    Táborhegyi lépcső (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére