Megoldott

Nagyméretű szemét (ágy) lerakása a járdára

Valaki kitett sajnos az utcára egy egyszemélyes ágyat (két darabban van). A Pacsirtamező utca 11 előtt fekszik a járdán két hete.
Kérlek segítsetek bejelenteni az illetékesnek.
Köszönöm a munkátokat!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pacsirtamező u. 11

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Rókás Kata bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemétlerakás Barát patak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kidobott fenyőfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Tímár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ágak és lomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gázgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére