Megoldott

letört faág

Anonim Járókelő

A Gyöngyösi sétány 7. előtt egy faág letört, melyen a karácsonyi világítás is rajta van. A faágat a világítás zsinórja tartja, így nem esett a földre.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Gyöngyösi stny. 7

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a faág eltávolításáról gondoskodtak.

    A díszvilágítás javítására felkérték a B
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Síndarab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Csavargyár utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére