Megoldott

Koszorúslány utca járda nincs letakarítva

Aki a Koszorúslány utcában egy lapátnyi szélességben tolta le a havat a járdán, biztos nem szokott csúcsidőben erre gyalogolni. Szeretném kérni, hogy a járda teljes szélességében legyen letakarítva, vegye a fáradságot az irodaház, ha már olyan fontosnak tartják papíron, hogy akadálymentesek legyenek. Ezt a járdát nagyon sok gyalogos használja, forgalmas utca, erre járnak, akik átszállnak az elővárosi buszokról a metróra, vagy más buszra.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest Balatoni út 2/a B épület 1. emelet

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    HIV.SZ: 00134866

    Az 2023. december 07. napon, Újbuda Közterület-felügyelete részére, elektronikus úton továbbított beadványával kapcsolatosan mellékletben megküldöm a válaszlevel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére