Megoldásra vár

Áll a víz a kanyarodósávokban

FRISSÍTÉS 2024. 01. 29.

Budapest Közút Zrt. válasza:

A bejelentésben jelzett vízmegállás a XI. kerület Kőtár utcai szakaszon található, mely nincs Társaságunk kezelésében. A terület üzemeltetője nyilvántartásunk szerint a XI. kerület Újbuda Polgármesteri Hivatala.

_____________________

Áll a víz a kanyarodósávokban. Teljes szélességében tó képződött és ez sajnos folyton visszatérő probléma. Hosszú távú megoldás szükséges. Ha ez most befagy...

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, 162. B ép.

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszajelzését és munkájukat nagyon köszönöm! Lehetne ez a szemle rendszeres/időszakos? Minden évben jelentkezik ez a probléma!
  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Áll a víz a kanyarodósávokban. Teljes szélességében tó képződött és ez sajnos folyton visszatérő probléma. Hosszú távú megoldás szükséges. Ha ez most befagy..."-ról "FRISSÍTÉS 2024. 01. 29. Budapest Közút Zrt. válasza: A bejelentésben jelzett vízmegállás a XI. kerület Kőtár utcai szakaszon található, mely...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Haraszt utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányos keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szent Adalbert tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére