Megoldott

Járdán, kereszteződésben parkoló autók

Anonim Járókelő

Október óta kibővítették a 11. kerületi parkoló zónát, azóta a zónahatáron (Zsombor utca, Andor utca) hétköznapokon számtalan szabálytalanul parkoló autó van a környéken. Mivel a parkoló zónán belül lakók a mi házaink mellett tartják az autóikat, kb. lehetetlen parkolni. Kérjük, hogy legalább a szabálytalanul parkoló autókat (járdán, kereszteződésbe belógva, füves területen) akadályozzák meg, mivel ezek nemcsak bosszantóak, de balesetveszélyesek is.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albert u. 32

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    HIV.SZ: 00134849

    Az 2023. december 07. napon, Újbuda Közterület-felügyelete részére, elektronikus úton továbbított beadványával kapcsolatosan mellékletben megküldöm a válaszlevel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöld szétparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére