Megoldásra vár

Útbemélyedés a Rahó utcában

FRISSÍTÉS: 2023.12.15.

XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza:
"Sajnos nagyobb hozamú esőzéskor idő kell, amíg a csapadék a víznyelőig eljut.
A csapadékkal hordalék és falevél is a lefolyóba kerülhet, ezért felkértük az FCSM Zrt.-t, a
víznyelőakna tisztítására."
---------------------------
Szeretném újra bejelenteni a problémát. Egyszer feltárták az úttestet és új lefolyót is tettek az úttest szélére, de kb. másfél méterrel odébb kellett volna helyezni, mert nem a lejtő legalján helyezkedik el. Gyalogosan csak az úttesten lehet kikerülni, a járda így itt továbbra is használhatatlan, ha esik az eső. 2019 májusa óta várom a megoldást. Szeretnék érdeklődni, hogy lesz belőle valami? Tovább jelzem, hogy a Budaörsi útról ide folyik le a Rahó utcába az esővíz és az úttesten lévő szemét is ide torkollik. Volt már, hogy kitakarítottam a lefolyót, mert teljesen el volt dugulva, de szerintem erre a fenntartónak rendszeresen magától oda kellene figyelni. Nem hiszem, hogy az megoldás, hogy a Budaörsi út összes vizét a Rahó utcába vezetik az itt lakóknak.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rahó u. 2

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kátyú"-ról "Közművek"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Szeretném újra bejelenteni a problémát. Egyszer feltárták az úttestet és új lefolyót is tettek az úttest szélére, de kb. másfél méterrel odébb kellett volna helyezni, mert nem a lejtő legalján helyezkedik el. Gyalogosan csak az úttesten lehet kikerülni, a járda így itt továbbra is használhatatlan, ha esik az eső. 201...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az Illetékes válasza a csatolmányban található.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyon mélyen besüllyedt csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt csatornafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Olt utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szerémi sor (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére