Megoldott

Nem világít egy sor lámpa

FRISSÍTÉS 2023.12.23:

Csak írták, hogy megoldották, de nincs változás.

---

Pünkösdfürdő utcában a parkoló melletti utcai részen nem világítanak a lámpák, sötét van a buszmegállóban és a gyalogátkelőnél is kb. 200 méter hosszan.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pünkösdfürdő u. 40

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították. Lezárható. Köszönöm!
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Pünkösdfürdő utcában a parkoló melletti utcai részen nem világítanak a lámpák, sötét van a buszmegállóban és a gyalogátkelőnél is kb. 200 méter hosszan."-ról "FRISSÍTÉS 2023.12.23: Csak írták, hogy megoldották, de nincs változás. --- Pünkösdfürdő utcában a parkoló melletti utcai részen nem világítanak a l...

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak írták, hogy megoldották, de nincs változás. Kérem újraküldeni! Köszönöm!
  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. visszajelzése alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt értem, de akkor akár 40 napig botorkáljunk sötétben? Ennek azért nincs értelme. Ez belatható, hogy ez így életképtelen
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Mivel az illetékesnek 30 napos határideje van a válaszadásra, és a bejelentésedet kevesebb mint 30 napja küldtük el, jelenleg nem áll módunkban az ügyet újra elküldeni. Ha az illetékes nem vála...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Se válasz se megoldás. Buszmegalló, zebra, parkoló teljes sötétben. Szegyen.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lestyán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére