Megoldott

Sötétség

FRISSÍTÉS: 2024. január 05. 16:54
Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

Valószínűleg a föld kábel lehet rossz. (a bejelentő által küldött újabb fotó feltöltve)

FRISSÍTÉS 2023.12.22.

Bejelentő hozzászólása:
"A javítás nem történt meg." fotókat csatolt a hozzászóláshoz

---

Több lámpa nem világít az utcában egy szakaszon. Pont a zebránál sem. Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Medgyessy Ferenc utca

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba
    kijavításra került.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód
    hibabejelentésre társaságun...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.12.22. Bejelentő hozzászólása: "A javítás nem történt meg." fotókat csatolt a hozzászóláshoz --- Több lámpa nem világít az utcában egy szakaszon. Pont a zebránál sem. Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024. január 05. 16:54 Járókelő Star hozzászólt a bejelen...

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Valószínűleg a föld kábel lehet rossz.
  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez gyors volt.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Több lámpa nem világít az utcában egy szakaszon. Pont a zebránál sem. Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2023.12.22. Bejelentő hozzászólása: "A javítás nem történt meg." fotókat csatolt a hozzászóláshoz --- Több lámpa nem világít az utcában egy szakaszon. Pont a zebránál sem. Kére...

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    A javítás nem történt meg.
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kimaradó közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Czetz János köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lestyán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére