Megoldott

Kerékpárút építés után otthagyott anyag

Kérem ennek a két kupacnak a maradéktalan elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Harmat u. 160

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gondozatlan közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Örs vezér tere M+H (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Helyben le is bomlik??

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére