Megoldásra vár

A fekvő rendőr mindkét oldalán hatalmas kátyú

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.01.05.
A Budapest Közút válasza:
"A bejelentéssel érintett terület nem tartozik Társaságunk üzemeltetésébe, így a hiba javításában illetékességgel nem rendelkezünk."

-----

Bp. XVI. Kerületben az Aranyfürt és a Prodám utca sarkán lévő fekvő rendőr mindkét oldalán hatalmas kátyú van. Pont a fekvő rendőr tövében.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Prodám u. 4

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda!
    Köszönöm a tájékoztatást!
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hozzánk érkezett megkeresésével, mely a Prodám utca 4. szám előtt található forgalomcsillapító küszöb javítására vonatkozott, az alábbi tájékoztatást adjuk.

    A bejelentésben jelz
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Bp. XVI. Kerületben az Aranyfürt és a Prodám utca sarkán lévő fekvő rendőr mindkét oldalán hatalmas kátyú van. Pont a fekvő rendőr tövében."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.01.05. A Budapest Közút válasza: "A bejelentéssel érintett terület nem tartozik Társaságunk üzemeltetésébe, így a hiba javításában illetékességgel n...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére