Megoldásra vár

Közlekedési lámpa elhelyezése

FRISSÍTÉS: 2024.05.06.

Bejelentő visszajelzése:
„A probléma nem oldódott meg. Továbbra is megtévesztő a lámpa elhelyezése. Kérek valódi megoldást.”

-----

FRISSÍTÉS: 2023.12.12.
Budapest Közút válasza:
"Tisztelt Bejelentő!

A Társaságunk részére megküldött elektronikus bejelentésére – melyben a IV. kerület Árpád út – István út csomópontjában jelzett problémát – az alábbi választ adjuk:

A helyszínt megvizsgáltuk, és a jelzőfejek az előírásoknak megfelelően vannak kint, azonban a problémát megértve a jelzőfejek maszkjait és pozícióját módosítjuk, hogy könnyebben, jobban észlelhetőek és értelmezhetőek legyenek.

A forgalmi rend módosításig szíves türelmét kérjük.

Tisztelettel,

BUDAPEST KÖZÚT Zrt."
-----------------
Újpest központban kéthetente súlyos balesetek vannak. Az Árpád útról nagy ìvben kanyarodók a tiltó jelzés ellenére a kereszteződésbe hajtanak és ott frontálisan ütköznek az Árpád úton szabályosan egyenesen haladókkal. Ennek oka a Kassai út felől érkező belső egyenes sáv lámpájának megtévesztő pozíciója. A lámpa a kanyarodó sávban van, a kanyarodó sáv lámpája pedig a szembe közlekedők sávjában. Havas időben, útburkolati jelek hiányában ebből tragédia lesz. Kérem a lámpák sávhelyes elhelyezesét.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest-központ

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Társaságunk részére megküldött elektronikus bejelentésére – melyben a IV. kerület Árpád út – István út csomópontjában jelzett jelzőlámpás problémát – az alábbi választ adjuk:
    A
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Újpest központban kéthetente súlyos balesetek vannak. Az Árpád útról nagy ìvben kanyarodók a tiltó jelzés ellenére a kereszteződésbe hajtanak és ott frontálisan ütköznek az Árpád úton szabályosan egyenesen haladókkal. Ennek oka a Kassai út felől érkező belső egyenes sáv lámpájának megtévesztő pozíciója. A...

  • Nagy Peter Lajos hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma nem oldódott meg. Továbbra is megtévesztő a lámpa elhelyezése. Kérek valódi megoldást.
  • Nagy Peter Lajos visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Társaságunk részére megküldött elektronikus bejelentésére – melyben a IV. kerület Árpád út – István út csomópontjában jelzett problémát – az alábbi választ adjuk:

    A helyszínt m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Nagy Peter Lajos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebra hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Nátán
    Illetékes: Budapest Közút
    Angyalföld kocsiszín (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott zebra festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József Attila utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz helyen van a közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére