Megoldásra vár

Buszsávot a Dózsara!

A Dózsa György úton az Ajtósi Dürer és Váci út közötti szakaszon jelenleg csak egyik irányban van buszsáv.
Kérem vizsgálják meg, hogy lenne e lehetőség kiépiteni a hiányzó irányba is

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ötvenhatosok tere

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 00134744 sz. ügyben az alábbi választ adjuk:

    Jelenleg folyamatban van a javasolt autóbuszsáv tervezése. A megvalósulásra a Városliget projekt részeként a Városliget Zrt. megbíz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére