Megoldott

Bozókvár utcai parkolás

Anonim Járókelő

A Bozókvár utca 1-3. címen rendszeresen parkolnak az egész járdát elfoglalva és a megállni tilos táblával ellátott kapu előtt is. A gyalogosok miattuk csak az úttesten vagy a túloldalon tudnak közlekedni. Akadályok kihelyezését szeretném kérni, hogy ne lehessen felhajtani a járdára. Nem a közterület-felügyelet segítségét szeretném kérni, mert ez itt mindennapos probléma, hanem fizikai akadályok kihelyezését.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bozókvár u. 1

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    HIV.SZ: 00134719

    Az 2023. december 05. napon, Újbuda Közterület-felügyelete részére, elektronikus úton továbbított beadványával kapcsolatosan mellékletben megküldöm a válaszlevel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bizzer Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Gabor!

    Ha fizikai akadalyokkal blokkolva lesz a jardara valo felhajtas, egy esetleges tuz/baleset/veszhelyzet eseten, a kiszallo tuzolto/mentoauto/rendorauto hogy fog tudni megallni, ha az ott...
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöld szétparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére