Megoldott

Beton darabok a járdán

VII kerület Szövetség utca 21 előtt, 2 db nagy méretű betontömb van a járdán.
Kérnénk elszallitasukat.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Szövetség u. 21

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a betondarabot elszállították.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/134718/betond-darabok-a-jardan/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés nevét "Betond darabok a járdán"-ról "Beton darabok a járdán"-ra.

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kirakott ágy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegálisan elhelyezett hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Mohai út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére