Válaszra vár

Bemosódás 2.0

FRISSÍTÉS: 2024.02.05.
BDK válasza:
"Tisztelt Bejelentő!

Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társaságunk részére a honlapunkon keresztül (www.bdk.hu),
továbbá okostelefonon elérhető applikációnkkal, amely letölthető a honlapunkról, vagy az appstore piactérről.

BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft."

----------------
FRISSÍTÉS 2024.02.01.
XX. kerület Városgazdálkodási Osztály válasza:
"Az e-közmű adatszolgáltatása szerint a Budapesti Dísz- és Közvilágítás (BDK) szolgáltatóhoz tartozhat az akna."

------------------

FRISSITÉS 2023.12.21.
Járókelő hozzászólása (előzmény figyelembevétele mellett)
"Szóval nem Eon, nem Digi, nem Posta, nem Telekom, nem MVM.
Szerintem az önkormányzattól kellene segítséget kérni, hogy kié lehet."

----------------------

A Topánka utca 10. Baross utca felőli sarkán a közműakna mellett bemosódás látható, ahol két egyre nagyobb lyuk van kialakulóban.
Előzmény: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/82003/bemosodas

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Baross utca

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 97254 /2024-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.02.01. XX. kerület Városgazdálkodási Osztály válasza: "Az e-közmű adatszolgáltatása szerint a Budapesti Dísz- és Közvilágítás (BDK) szolgáltatóhoz tartozhat az akna." ------------------ FRISSITÉS 2023.12.21. Járókelő hozzászólása (előzmény figyelembevétele mellett) "Szóval nem Eon, nem Digi, ne...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód h...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSITÉS 2023.12.21. Járókelő hozzászólása (előzmény figyelembevétele mellett) "Szóval nem Eon, nem Digi, nem Posta, nem Telekom, nem MVM. Szerintem az önkormányzattól kellene segítséget kérni, hogy kié lehet." ---------------------- A Topánka utca 10. Baross utca felőli sarkán a közműakna mellett bemosódás l...

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Az e-közmű adatszolgáltatása szerint a Budapesti Dísz- és Közvilágítás (BDK) szolgáltatóhoz tartozhat az akna.

    Üdvözlettel: VGO
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSITÉS 2023.12.21. Járókelő hozzászólása "Szóval nem Eon, nem Digi, nem Posta, nem Telekom, nem MVM. Szerintem az önkormányzattól kellene segítséget kérni, hogy kié lehet." ---------------------- A Topánka utca 10. Baross utca felőli sarkán a közműakna mellett bemosódás látható, ahol két egyre nagyobb lyuk ...

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "A Topánka utca 10. Baross utca felőli sarkán a közműakna mellett bemosódás látható, ahol két egyre nagyobb lyuk van kialakulóban. Előzmény: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/82003/bemosodas"-ról "FRISSITÉS 2023.12.21. Járókelő hozzászólása "Szóval nem Eon, nem Digi, nem Posta, nem Telekom, nem MVM. Szerinte...

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Szóval nem Eon, nem Digi, nem Posta, nem Telekom, nem MVM.
    Szerintem az önkormányzattól kellene segítséget kérni, hogy kié lehet.
  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyszám: 6301700/DSELHCSNS/593075/2023/H
    Ügyfélkapcsolat száma: 100068614890

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Köszönjük bejelentését.

    A jelz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Mi ez?

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Szent István körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Meggyengült aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Pozsony utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére