Megoldatlan

Megsérült a szobor

Megsérült a szobor.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Újszász u. 47/D

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Szia!
    Sajnos a bejelentést ,,Megoldatlan"-ként zárjuk, mert nem található a szobor tulajdonosa, valamint a szoborcsoport az Önkormányzat jelzése szerint magánterületen található.
    Köszönjük megértésed!...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    És a szobor kinek a tulajdona? Mert nem a földdel van probléma, ahol áll.
  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő !

    A szobor magánterületen van a mellékelt térképen a piros színű terül az Önkormányzati tulajdon, de ez nem.

    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Ferde tábla.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Olga utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Vakító reflektorok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Olvashatatlan tájékoztató tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére