Válaszra vár

Életveszélyes zebra

FRISSÍTÉS: 2024.01.22

A Belváros-Lipótváros Városüzemeltető válasza:
,,Az útpályára nem helyezünk ki pollert, ezért kérjük a bejelentést illetékesség hiányában továbbküldeni a Közterület-felügyeletnek."

-----

FRISSÍTÉS 2023.12.12

Budapest Közút válasza
,,A kérdéses területen a KRESZ és az útburkolati jelek által jelzett megállási tilalom betartatása érdekében a parkolás-gátló elemek elhelyezését támogatjuk, azonban erre, az útszakasz tulajdonosa és közútkezelője az V. kerületi Önkormányzat intézkedhet, így kérjük szíveskedjenek részükre is továbbítani a bejelentést. A rakodási terület kijelölésével kapcsoltban elmondható, hogy általános céllal, futár-szolgálatok megállását segítő rakodási területeket nem létesítünk, ezen területek jellemzően egy vagy több áruszállítási tevékenységet bonyolító kereskedelmi-szolgáltató egység működési területe közelében létesülnek, ezen érintettek konkrét kezdeményezésére. Jelen helyszín közelében is található egy rakodási terület, amelyet a KRESZ szabályai szerint rakodás, megállás céljából bárki igénybe vehet, így új rakodási terület kijelölését nem tervezzük"

----------

V. Kerület Szemere utca Balaton utca sarkán folyamatosan a felfestett részre állnak furgonokkal, autókkal és életveszélyes a zebra mert a körúti zöld lámpára rágyorsító emberek nem látják ha valaki lelép a zebrára egyik oldalt sem mert kitakarja a szabálytalanul ott parkoló autó. Esetleg tudtok ebben segíteni, hogy kerüljenek ide oszlopok vagy bármi más megoldás és pluszban egyik parkoló helyett egy rakodó hely is jó lenne mert tényleg sok a futár és akkor az lesz a megoldás, hogy másik sarkon állnak meg ugyan így? Köszi

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szemere u. 23

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.12.12 Budapest Közút válasza ,,A kérdéses területen a KRESZ és az útburkolati jelek által jelzett megállási tilalom betartatása érdekében a parkolás-gátló elemek elhelyezését támogatjuk, azonban erre, az útszakasz tulajdonosa és közútkezelője az V. kerületi Önkormányzat intézkedhet, így kérjük s...

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.12.12 Budapest Közút válasza A kérdéses területen a KRESZ és az útburkolati jelek által jelzett megállási tilalom betartatása érdekében a parkolás-gátló elemek elhelyezését támogatjuk, azonban erre, az útszakasz tulajdonosa és közútkezelője az V. kerületi Önkormányzat intézkedhet, így kérjük szí...

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az útpályára nem helyezünk ki pollert, ezért kérjük a bejelentést illetékesség hiányában továbbküldeni a Közterület-felügyeletnek.

    Üdvözlettel,
    [varosuzemelteto logo_email]
    1051 B
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "V. Kerület Szemere utca Balaton utca sarkán folyamatosan a felfestett részre állnak furgonokkal, autókkal és életveszélyes a zebra mert a körúti zöld lámpára rágyorsító emberek nem látják ha valaki lelép a zebrára egyik oldalt sem mert kitakarja a szabálytalanul ott parkoló autó. Esetleg tudtok ebben segíteni, hogy kerül...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a Társaságunk részére küldött bejelentésre, az alábbi tájékoztatást adjuk.

    A kérdéses területen a KRESZ és az útburkolati jelek által jelzett megállási tilalom betarta
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szerintem így/itt tilos lenne

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklin Tekerek
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Kecskeméti utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    közterület kosajátitása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Rokolya utca (XIII. kerület)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Füvön parkolás Szivattyú utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére