Megoldott

Graffitis villamos

Anonim Járókelő

Kérem tisztítsák le a 1354-es psz.-ú Ganz KCSV-7 ablakát!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Vigadó tér

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0054934/2023
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00134658

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján szeretnénk tájékoztatn
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Undorító szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szent István körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétfirkált automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Wesselényi utca / Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére