Megoldott

Graffitis villamos

Anonim Járókelő

Kérem tisztítsák le az 1332-es pályaszámú Ganz KCSV-7-es típusú villamost.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Széchenyi rkp. 1354

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján.
    Köszönjük az együttműködést!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0054930/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00134657

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy az 1332 pál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Undorító szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szent István körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétfirkált automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Wesselényi utca / Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére