Megoldott

nem jól álló STOP tábla

Anonim Járókelő

A 6-os útról érkező felüljáró Nagytétényi úti becsatlakozásánál valaki megunhatta az újonnan kihelyezett STOP táblát, így be lett fordítva a bokor felé. Ezzel együtt a kijelölt gyalogátkelő táblája sem látszik. Ez nagyobb gond... Eleve azért került ide ki a STOP, mert sosem adtak elsőbbséget a felüljáróról lezúduló autók a zebrán átkelőknek és a kerékpárosoknak.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Nagytétényi út 128b

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt vissza is fordították.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült korlátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Savoyai Jenő tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó Gyermekek tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elferdített tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére