Megoldott

Üres tartóoszlop

Vas utca 15-nél van a járdán egy üres tartóoszlop, amelyen a google maps alapján többféle kresz tábla volt, de jelenleg legalább hónapok óta nincs rajta semmi. Ha nem szánnak neki semmilyen funkciót, akkor javaslom eltávolítani, mert így csak a járdát szűkíti fölöslegesen, és akadályozza a gyalogos közlekedést.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Vas u. 15

Hozzászólások

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    A lemaradt kép
  • Schneider Géza lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést! Az ügyet megoldottként zárjuk.
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Képet is csatoltam volna, sajnos nem működik. :(
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Már el is távolították. Köszönöm!
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a megkeresést.

    Az oszlopot hamarosan eltávolítják.

    Kérjük szíves türelmüket.

    Tisztelettel:

    JGK Zrt.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a Budapest Közút illetékessége.
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megdőlt karó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Attila
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Lujza utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Védett járdákat!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Blaha Lujza tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött oszlop

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Mária utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére