Megoldásra vár

Megdőlt közl. tábla

Kérem az ill. értesítését.
Nem sok kell, hogy kiforduljon a tábla.
Budafoki út, Csepel.
https://www.google.com/maps/@47.4354671,19.0652815,3a,38y,125.93h,88.15t/data=!3m6!1e1!3m4!1sUDC-ispy0kG5w8QABUbWtQ!2e0!7i16384!8i8192?entry=ttu
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Budafoki út 6

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidőlt KRESZ tábla.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére