Megerősítésre vár

Félig kidőlt fa és kerítés

Anonim Járókelő

Bp., 2.ker. Kuruc utca felső szakaszán, a Széher és Tárogató utca között egy félig kidőlt fa dől az út felé, ugyanitt a kerítés is veszélyesen kifelé dől.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tárogató út 52

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Tájékoztatásul csatoltan küldöm a lenti megkeresés ügyében készült levelet.

    Üdvözlettel,

    Takács-Iván Emese
    Osztályvezető

    Budapest II. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Épített Körny
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy használtad az oldalunkat. Bejelentésedet továbbítjuk, bár maga a kerítés és a fa magánterületen helyezkedik el, azonban a probléma közutat is érint.
    Ebben az esetben érdemes közv...
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Letört tájékoztató tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Bimbó út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Vízfolyás a járókelőkre

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Fény utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Riasztó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Rómer Flóris utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére